укр eng
На Софійській площі столиці встановили новорічну ялинку. Вона вперше за час Незалежності України є живою і цілісною, а не натягненою на залізний "скелет" купою фрагментів дрібніших ялинок або ж маразматично-ракетоподібною "йолкою" часів правління того-чиє-ім'я-не-можна-називати.
Коментарі (0) | Читати далі...
недооцінка ролі народу призвела, що самі владоможці поставили граблі в тому ж місці й вдарили ними по тому ж місцю.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
вони притягли два сміттєвих баки - для "люстрації" губернатора Олійника. Однак його в кабінеті не виявилось. Замість крісла голови ОДА поставили сміттєвий бак безпосередно у кабінеті. Розтрощили портрет Порошенка.
Категорії: Блогосфера Теги: Вінничина, Вінниця
Коментарі (0) | Читати далі...
після ретельного вивчення різновидів безпілотників, що використовують у зоні АТО, воїн– винахідник розробив авторську модель апарату
Категорії: Блогосфера Теги: армія, АТО
Коментарі (0) | Читати далі...
Моя випадкова знайома сказала, що мешкає під Донецьком. Де? Може й казала, а може й ні, тоді це якось не відклалось.
Коментарі (0) | Читати далі...
Просто гляньте це відео. Висновки робіть самі. Це - наша міліція. Слава міліції, б...ь. Кінець. Якщо на відео не заходить гіперпосиланням - прошу пряме: https:/www.youtube.com/watch?v=wAcs6P2JFGI%22
Коментарі (0) | Читати далі...
Про відповідальність, історичну пам'ять і нову Україну на річницю Революції гідності та Голодомору говорили пирятинські волонтери і письменники.
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.