укр eng
Де гроші, Таня? Звернувся в своєму дописі у Фейсбук один з активістів рівненського Майдану Ельдар, до коменданта наметового містечка Тетяни? На що, Таня відповіла...
Коментарі (0) | Читати далі...
Справжнє полювання на чесну та правдиву інформацію про майбутніх народних обранців обіцяють представники Руху «Чесно» у Чернігові та області.
Коментарі (0) | Читати далі...
Що ми можемо протиставити Росії, коли в неї більша територія, більша кількість населення, відповідно більша чисельність армії? Могли б протиставити дуже сильну зброю: справжню демократію, боротьбу з корупцією, реальну люстрацію.
Коментарі (0) | Читати далі...
Час зараз такий, що, в принципі, не до шлягерів минулого. Однак про ювілей цієї феноменальної пісні тернопільським працівникам культури варто було б згадати. Її 40-річчя, до речі, відзначали прямим годинним ефіром на Українському радіо, а не так давно «Квітам ромену» виповнилось вже рівно пів століття. Саме тим «Квітам ромену», шлягеру 60-70-х років, про які незабутній Володимир Івасюк сказав: “Якби не було “Квітів ромену”, то не було б і “Червоної рути”.
Коментарі (0) | Читати далі...
Ось і осінь. Тепер з кожним днем ставатиме все холодніше, і неадекватний президент Росії Путін незабаром витягне свій чи не найголовніший козир – газовий. А перед Україною як ніколи гостро постане питання не лише про те, де і за скільки купувати газ, а й як з максимальною ефективністю використовувати усі наявні енергоресурси.
Коментарі (0) | Читати далі...
Але водночас, чому у селах усією громадою скидаються на обмундирування і засоби захисту для хлопчини, що йде на фронт, а ми досі терпимо корупційні схеми, контрабанду на митниці і т. д.?
Категорії: Блогосфера Теги: інформація, АТО
Коментарі (0) | Читати далі...
Хмельницькі та чернівецькі КВУшники стурбовані гальмуванням процесу реформ.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.