укр eng
Одіозний російський політик Володимир Жириновський нещодавно зробив чергову "сенсаційну" як для своєї країни заяву, що всю сім’ю його батьків вирізали українські націоналісти. Мало того, Ехо Москви переповідає, що саме бандерівці родину Жириновського виселили в Сибір.?!!!
Категорії: Блогосфера Теги: брехня
Коментарі (0) | Читати далі...
Цього тижня в смт. Дворічна Харківської області, що за 30 км від державного кордону з Росією, в рамках навчальної програми «Школа права» фахівці РОГО «Комітет виборців України» Микола Глотов та В’ячеслав Горбенко проводили тренінг-семінари.
Категорії: Соціальний захист Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Чому сучасні «ополченці» чи просто терористи з так званої «ДНР» вирішили провести в Донецьку 24 серпня (у День незалежності України!) парад ненависті, піддавши приниженню кількадесят українських військовополонених-заручників.
Коментарі (0) | Читати далі...
На старті – позачергові вибори до Верховної Ради України. І надії, що вони відбуватимуться за відкритими списками, по суті, вже не залишилося. У зв`язку з цим з сумом спостерігаю за підготовчими діями місцевого політикуму. Тернопіль – місто невелике, тут важко щось надовго втримати в таємниці. Врешті-решт, не особливо хтось і намагається щось приховувати, ну або може не виходить. В результаті вже навіть поверховий аналіз інформації з різних місцевих джерел дає зрозуміти, що нових облич ми у тих списках не побачимо або побачимо дуже мало.
Коментарі (0) | Читати далі...
"Виявляється, у Вінниці досі ще не знали, що таке цензура, аж доки до нас не зібрався приїхати мер Львова Садовий", - дещо розгублено поділились враженнями колеги - журналісти.
Коментарі (0) | Читати далі...
З 1 січня 2015 року Латвійська Республіка розпочинає головування в Раді Європейського Союзу. Президент спілки лікарів Латвійської Республіки Петеріс Апінис запевнив, що Латвія буде інформувати країни ЄС про ситуацію в Україні та закликатиме їх до допомоги. Про це стало відомо під час офіційного візиту латвійської делегації на Дніпропетровщину.
Коментарі (0) | Читати далі...
У місті Чугуєві Харківської області влаштували святкування Дня незалежності України зусиллями громади.
Коментарі (3) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.