укр eng
Справжнє полювання на чесну та правдиву інформацію про майбутніх народних обранців обіцяють представники Руху «Чесно» у Чернігові та області.
Коментарі (0) | Читати далі...
Що ми можемо протиставити Росії, коли в неї більша територія, більша кількість населення, відповідно більша чисельність армії? Могли б протиставити дуже сильну зброю: справжню демократію, боротьбу з корупцією, реальну люстрацію.
Коментарі (0) | Читати далі...
Час зараз такий, що, в принципі, не до шлягерів минулого. Однак про ювілей цієї феноменальної пісні тернопільським працівникам культури варто було б згадати. Її 40-річчя, до речі, відзначали прямим годинним ефіром на Українському радіо, а не так давно «Квітам ромену» виповнилось вже рівно пів століття. Саме тим «Квітам ромену», шлягеру 60-70-х років, про які незабутній Володимир Івасюк сказав: “Якби не було “Квітів ромену”, то не було б і “Червоної рути”.
Коментарі (0) | Читати далі...
Ось і осінь. Тепер з кожним днем ставатиме все холодніше, і неадекватний президент Росії Путін незабаром витягне свій чи не найголовніший козир – газовий. А перед Україною як ніколи гостро постане питання не лише про те, де і за скільки купувати газ, а й як з максимальною ефективністю використовувати усі наявні енергоресурси.
Коментарі (0) | Читати далі...
Але водночас, чому у селах усією громадою скидаються на обмундирування і засоби захисту для хлопчини, що йде на фронт, а ми досі терпимо корупційні схеми, контрабанду на митниці і т. д.?
Категорії: Блогосфера Теги: інформація, АТО
Коментарі (0) | Читати далі...
Хмельницькі та чернівецькі КВУшники стурбовані гальмуванням процесу реформ.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Одіозний російський політик Володимир Жириновський нещодавно зробив чергову "сенсаційну" як для своєї країни заяву, що всю сім’ю його батьків вирізали українські націоналісти. Мало того, Ехо Москви переповідає, що саме бандерівці родину Жириновського виселили в Сибір.?!!!
Категорії: Блогосфера Теги: брехня
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.