укр eng

"Громадський моніторинговий блог"

Проект "Громадський моніторинговий блог" має наступні цілі:

  1. Забезпечити координацію блогів і регіональних блогерів в усіх областях України та Криму на рівні область-район-малі населені пункти для об'єднання голосів громадянського суспільства в Інтернеті та забезпечення організованого обміну інформацією.
  2. Організувати онлайн-платформу для навчання блогерів писемної грамотності, якості комунікації (на рівні розуміння продукування меседжів, архітектоніки тексту та базових медіа-стандартів).
  3. Створити мережу блогерів для підтримки свободи в мережі Інтернет, зокрема для популяризації громадських проектів та ініціатив, спрямованих на захист свободи висловлювання, асоціацій і зборів в онлайн-просторі.
  4. Створити платформу для налагодження взаємодії між традиційними регіональними медіа та блогерами, зокрема через появу публікацій блогерів у традиційних медіа та регулярний аналіз і коментування блогерами того, як традиційні медіа висвітлюють резонансні місцеві події, або ж замовчують їх.

Під час реалізації проекту було підготовлено та віддруковано навчальний посібник "Основи якісного блогерства" та провдений онлайн семінар "Школа блогерів". Відео доступне тут.

Тривалість проекту: вересень 2013 - березень 2014.