укр eng

Український монітор - за чесні вибори та громадянську платформу нового Президента України

 

 

Проект «Український монітор – за чесні вибори та громадянську платформу нового Президента України» – це новий коаліційний проект українських НДО, що спеціалізуються на громадському моніторингу та інформаційних просвітницьких кампаніях виборців. Цей  проект є логічним продовженням наших попередніх проектів «Український монітор – за громадську платформу Президента України», «Український монітор – за громадську платформу регіональної влади» та «Український монітор – за чесні вибори та громадську платформу нового парламенту» й акумулює увесь наш організаційний досвід і потенціал, накопичений з 1994 року.

Проект передбачає проведення напередодні дочасних президентських виборів 2014 року громадської кампанії зі створення громадської платформи для нового Президента України (1); проведення медіа-моніторингу рівня доступу до ЗМІ кандидатів, а також моніторингу доступу виборців до інформації, достатньої для їх свідомого вибору (2); моніторингу реакції кандидатів на параграфи громадянської платформи і того, як вони її використовують чи ігнорують (3).

Місце реалізації проекту: Київ та 24 регіони України.

Мета: Зусиллями громадськості забезпечити умови для проведення вільних і демократичних виборів нового Президекнта України та розвинути механізми громадського контролю за його діяльністю після виборів, а також демократичні стандарти ЗМІ.

Цільова аудиторія: українські виборці, представники загальнонаціональних та регіональних організацій громадянського суспільства, журналісти, представники центральної та регіональної влади, Центральної виборчої комісії, міжнародних організацій.

 

Звіт за попередніми результатами медіамоніторингу висвітленя президентських виборів у загальнонаціональних та регіональних ЗМІ (PDF).