укр eng

Новини

Ударити законом по фейках

22.10.2021

Медіаексперт Олександр Чекмишев в ефірі українських радіостанцій пояснив, як протистояти фейкам в інформаційній війні, і чи допоможе в цьому законотворчість.

Що ми читаємо про безвіз в онлайн-медіа і соцмережах: українською, російською, англійською

22.10.2021

Результати річного моніторингу 29 онлайн-медіа (українських, російських та англомовних), а також соцмереж на тему досягнення і запровадження безвізового режиму для України за період 1 листопада 2016 - 30 жовтня 2017 року.

Чекмишев: "Одна-єдина особа може створити ілюзію спільної думки багатьох людей"

12.12.2017

"Російські боти за роботою: які вони, війни інтернет-тролів" - інтерв'ю газети "Експрес" із медіа-експретом Асоціації "Спільний простір" Олександром Чекмишевим дає відповіді на запитання: як працюють фабрики ботів, які ідеї вони поширюють в Україні та на заході, хто в Україні відстежує і нейтралізує ботів.

"Українська правда" про освіту - медіа-моніторинг

21.09.2017

Онлайн-видання приділяє освітній тематиці багато уваги, озвучує різні точки зору, відстежує долю інформаційного приводу. Подача здебільшого нейтральна.

Про освіту в новинах ТСН - медіа-моніторинг

21.09.2017

ТСН на 1+1 користується власними джерелами, перевіряє факти, журналісти присутні на місці події. Однак часто женеться за сенсацією чи скандалом, тож проблеми лише висвітлюються, відповіді чи реакції не відстежуються.

Тематика освіти на СТБ - висновки медіа-моніторингу

21.09.2017

У серпні-вересні 2017 р. у висвітленні освітньої тематики телеканал намагався балансувати думки, але проігнорував низку гострих для галузі тем.

Освітня тематика на телеканалі "Україна" - медіа-моніторинг

20.09.2017

Як телеканал висвітлював підготовку до нового навчального року, свято першого дзвоника, освітню реформу - результати медіа моніторингу за 15 серпня ? 15 вересня 2017 р.

Служба крові в Україні: реалії і "картинка" у ЗМІ (прес-реліз)

17.03.2017

Розвиток служби крові в Україні - обов'язкова умова Асоціації України є ЄС, реформа не можлива без діалогу між донорами, медиками, владою та ЗМІ, за півроку реалізації проекту медіа почали більше говорити про донорство і службу крові, у регіональних ЗМІ дедалі частіше з"являються аналітичні публікації про донорство - такі і інші висновки громадського проекту "Кров новин - новини крові" озвучили всеукраїнські громадські організації "Асоціація "Спільний простір" і "Асоціація молодих донорів України".

Підсумковий публічний захід за проектом "Кров новин - новини крові" (анонс)

13.03.2017

17 березня у приміщенні інформаційної агенції "Українські новини" (м. Київ, вул. Еспланадна, 20) відбудеться підсумковий публічний захід за проектом "Кров новин - новини крові".

Служба крові в Україні: реалії і "картинка" у ЗМІ

08.03.2017

10 березня 2017 року у Кропивницькому прес-клубі реформ (просп. 50-річчя Жовтня, 1, 2 поверх) о 12.00 розпочнеться презентація результатів медіа-моніторингу на предмет висвітлення питань донорства крові і реформування служби крові, а також тренінг для журналістів.

Національна система крові: де вона і навіщо потрібна львів'янам (прес-реліз)

01.03.2017

Як створюється національна система крові, що принесе реформа служби крові львів'янам, та як про це інформують львівські ЗМІ, - розповіли організатори та партнери громадського проекту "Кров новин - новини крові".

Реформа служби крові: коли, як і навіщо? (прес-анонс)

28.02.2017

1 березня у Львові громадські активісти, донори та пацієнти, представники міської влади та медичних установ пояснять чому реформування служби крові в Україні - умова Асоціації України з ЄС; як можна стати рушієм реформи громадській організації, журналісту, волонтеру яку інформацію отримують львів'яни про заготівлю, управління запасами та доступ до компонентів та препаратів крові, а також дадуть відповіді на багато практичних питань.

Регіональні ЗМІ висвітлюють проблеми ВПО пасивніше, але якісніше

08.12.2016

Більше двох років триває криза, пов"язана з ВПО, і засоби масової інформації могли б зробити набагато більше, щоб допомогти переміщеним особам у вирішенні їхніх проблем. Представлення питань, пов"язаних із ВПО, у медіа зменшилося в жовтні, але деякі засоби масової інформації покращили висвітлення цієї проблематики, передаючи її через історії людей. Це результат низки тренінгів для журналістів, які тривали упродовж року. Такі результати регіонального моніторингу засобів масової інформації.

Трансляція презентації результатів завершальної хвилі медіа-моніторингу "Внутрішньо переміщені особи у дзеркалі регіональних ЗМІ"

08.12.2016

8 грудня об 11.00 в ІА "Українські новини" розпочнеться презентація результатів завершальної хвилі медіа-моніторингу "Внутрішньо переміщені особи у дзеркалі регіональних ЗМІ".

Презентація результатів завершальної хвилі медіа-моніторингу "Внутрішньо переміщені особи у дзеркалі регіональних ЗМІ"

05.12.2016

Проект "Голос місцевих ЗМІ", за підтримки ЄС, запрошує медіа та громадські організації, які працюють з переселенцями, профільні державні міністерства та міжнародні організації на презентацію результатів 4-тої, завершальної, хвилі моніторингу регіональних ЗМІ. Після презентації відбудеться дискусія про те, як покращити якість журналістських матеріалів та заохотити медіа до глибшого висвітлення інтеграції вимушених переселенців.

12 3  > >>