укр eng

Новини

Служба крові в Україні: реалії і "картинка" у ЗМІ (прес-реліз)

17.03.2017

Розвиток служби крові в Україні - обов'язкова умова Асоціації України є ЄС, реформа не можлива без діалогу між донорами, медиками, владою та ЗМІ, за півроку реалізації проекту медіа почали більше говорити про донорство і службу крові, у регіональних ЗМІ дедалі частіше з"являються аналітичні публікації про донорство - такі і інші висновки громадського проекту "Кров новин - новини крові" озвучили всеукраїнські громадські організації "Асоціація "Спільний простір" і "Асоціація молодих донорів України".

Підсумковий публічний захід за проектом "Кров новин - новини крові" (анонс)

13.03.2017

17 березня у приміщенні інформаційної агенції "Українські новини" (м. Київ, вул. Еспланадна, 20) відбудеться підсумковий публічний захід за проектом "Кров новин - новини крові".

Служба крові в Україні: реалії і "картинка" у ЗМІ

08.03.2017

10 березня 2017 року у Кропивницькому прес-клубі реформ (просп. 50-річчя Жовтня, 1, 2 поверх) о 12.00 розпочнеться презентація результатів медіа-моніторингу на предмет висвітлення питань донорства крові і реформування служби крові, а також тренінг для журналістів.

Національна система крові: де вона і навіщо потрібна львів'янам (прес-реліз)

01.03.2017

Як створюється національна система крові, що принесе реформа служби крові львів'янам, та як про це інформують львівські ЗМІ, - розповіли організатори та партнери громадського проекту "Кров новин - новини крові".

Реформа служби крові: коли, як і навіщо? (прес-анонс)

28.02.2017

1 березня у Львові громадські активісти, донори та пацієнти, представники міської влади та медичних установ пояснять чому реформування служби крові в Україні - умова Асоціації України з ЄС; як можна стати рушієм реформи громадській організації, журналісту, волонтеру яку інформацію отримують львів'яни про заготівлю, управління запасами та доступ до компонентів та препаратів крові, а також дадуть відповіді на багато практичних питань.

Регіональні ЗМІ висвітлюють проблеми ВПО пасивніше, але якісніше

08.12.2016

Більше двох років триває криза, пов"язана з ВПО, і засоби масової інформації могли б зробити набагато більше, щоб допомогти переміщеним особам у вирішенні їхніх проблем. Представлення питань, пов"язаних із ВПО, у медіа зменшилося в жовтні, але деякі засоби масової інформації покращили висвітлення цієї проблематики, передаючи її через історії людей. Це результат низки тренінгів для журналістів, які тривали упродовж року. Такі результати регіонального моніторингу засобів масової інформації.

Трансляція презентації результатів завершальної хвилі медіа-моніторингу "Внутрішньо переміщені особи у дзеркалі регіональних ЗМІ"

08.12.2016

8 грудня об 11.00 в ІА "Українські новини" розпочнеться презентація результатів завершальної хвилі медіа-моніторингу "Внутрішньо переміщені особи у дзеркалі регіональних ЗМІ".

Презентація результатів завершальної хвилі медіа-моніторингу "Внутрішньо переміщені особи у дзеркалі регіональних ЗМІ"

05.12.2016

Проект "Голос місцевих ЗМІ", за підтримки ЄС, запрошує медіа та громадські організації, які працюють з переселенцями, профільні державні міністерства та міжнародні організації на презентацію результатів 4-тої, завершальної, хвилі моніторингу регіональних ЗМІ. Після презентації відбудеться дискусія про те, як покращити якість журналістських матеріалів та заохотити медіа до глибшого висвітлення інтеграції вимушених переселенців.

Реальні результати Революції Гідності

21.11.2016

Про реальні результати Майдану, роботу українських спецслужб та загрозу провокацій з боку РФ сьогодні в ефірі телеканалу 112 говорив медіа-експерт, голова комітету "Рівність можливостей" Олександр Чекмишев.

Медіаексперти, донори крові та лікарі розповіли наскільки мляво ЗМІ висвітлюють тематику донорства крові

17.11.2016

17 листопада на прес-конференції "Донори крові, журналістика, PR і передчасно народжені діти: що їх об'єднує?" учасники також поінформували які проблеми служби крові залишаються замовчаними, як Україна відзначає Всесвітній день передчасно народженої дитини, а також чому в одних містах родичі здають кров для породіль примусово (або й купують довідки донорів), а в інших - роблять це добровільно і з задоволенням.

Донори крові, журналістика, PR і передчасно народжені діти: що їх об'єднує? (прес-анонс)

14.11.2016

17 листопада 2016р., о 12.30 в ІА "Українські новини" (Київ, вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція про перші результати громадського проекту "Кров новин - новини крові".

Прояви торгівельної та інформаційної війни

07.11.2016

Чи варто відновлювати торгівельні відносини з окупованими територіями, прояви торгівельної та інформаційної війни і багато іншого, сьогодні в ефірі телеканалу 112 говорив медіа-експерт, голова комітету "Рівність можливостей" Олександр Чекмишев.

Харківські ЗМІ висвітлюють тематику донорства крові пасивно, але коректно

03.11.2016

Про це 3 листопада харківських журналістів поінформували громадські активісти з Асоціації "Спільний простір" та Асоціації молодих донорів України. Зокрема голова моніторингових проектів АСП Олександр Чекмишев розповів, що під час моніторингу ЗМІ у Харкові впродовж року (вересень 2015 - вересень 2016) було зафіксовано 30 публікацій: 7 на телебаченні, 7 у пресі та 16 на Інтернет-сайтах.

Кров новин - новини крові (анонс)

31.10.2016

3 листопада харківські волонтери здаватимуть кров. Журналісти зможуть відстежити, сфотографувати або зняти всі етапи цього процесу на камеру, а також поставити запитання донорам і медикам.

Незважаючи на всі переговорні процеси і формати, Росія продовжує залишатись агресивною щодо України

26.10.2016

Про дестабілізацію в країні, можливі наслідки оприлюдненого листування Суркова сьогодні в ефірі телеканул 112 говорив медіа-експерт, голова комітету "Рівність можливостей" Олександр Чекмишев.

12 3  > >>