укр eng

Новини

Презентація результатів завершальної хвилі медіа-моніторингу "Внутрішньо переміщені особи у дзеркалі регіональних ЗМІ"

05.12.2016

ЗАПРОШЕННЯ

Презентація результатів завершальної хвилі медіа-моніторингу

 "Внутрішньо переміщені особи у дзеркалі регіональних ЗМІ"

 

Проект «Голос місцевих ЗМІ», за підтримки ЄС, запрошує медіа та громадські організації, які працюють з переселенцями, профільні державні міністерства та міжнародні організації на презентацію результатів 4-тої, завершальної, хвилі моніторингу регіональних ЗМІ. Після презентації відбудеться дискусія про те, як покращити якість журналістських матеріалів та заохотити медіа до глибшого висвітлення інтеграції вимушених переселенців. Презентація відбудеться 8-го грудня 2016 р., четвер, в інформаційному агентстві «Українські новини» (Київ, вул. Еспланадна, 20).

Програма:

10:30 – 11:00  – Реєстрація, вітальна кава

11:00 – 11:30  – Презентація результатів моніторингу за 10 - 23 жовтня. До вибірки увійшли 204 регіональні    ЗМІ (51 телеканал, 66 газет і 88 онлайн-медіа) у 24-х областях.

  • Хельга Пендер, програмний менеджер, Відділ сприяння миру та стабільності, Представництво ЄС в Україні
  •  
  • Расто Кужел, медіааналітик, словацька організація «Мемо98».
  •  
  • Леся Ярошенко, координатор регіонального медіа-моніторингу тематики ВПО, Асоціація «Спільний простір».
  •  
  • Олександр Чекмишев, доктор наук із соціальних комунікацій, консультант моніторингових проектів  Асоціації «Спільний простір».
  •  

11:30 – 13:00 – експертна дискусія.

 

Результати цієї, а також попередніх хвиль моніторингу, Ви можете переглянути за посиланням: http://www.prostir-monitor.org/reports.

Проект «Голос місцевих ЗМІ» фінансується Європейським Союзом, впроваджується консорціумом організацій на чолі із Фундацією Томсон, МЕМО 98, Асоціацією «Спільний простір», Інcтитутом регіональної преси та інформації, Європейським центром журналістики. Проект покликаний зменшити можливість виникнення конфліктних ситуацій у громадах, що прийняли вимушених переселенців, через публікацію об’єктивних, збалансованих, етичних матеріалів у місцевих ЗМІ.

        

З питань акредитації звертайтесь: форма для реєстрації, або  ukrainianmonitor@gmail.com або тел. (044) 483 03 72 до 17:00, 7-го грудня, середа.