укр eng

Новини

Підсумковий публічний захід за проектом "Кров новин - новини крові" (анонс)

13.03.2017

 

Прес-анонс

17 березня 2017 року, ІА «Українські новини» (Київ, вул. Еспланадна, 20)

8.30 – 11.00. Корпоративний день донора в інформагенції «Українські новини». 30 співробітниківта клієнтів інформаційної агенції, а також співробітники офісного центру на Еспланадній, 20 зможуть здати кров і дізнатися все про донорство безпосередньо у прес-центрі.  Журналісти можуть: самі стати донорами; пройти шлях донора в нетиповій локації; поспілкуватися з донорами, з громадськими захисниками їхніх прав, із медиками. Для участі в якості донора слід заповнити анкету: http://bit.ly/2niqWv4.

11.00 – 13.00. Круглийстіл «Розвиток службикрові в Україні: реалії і «картинка» у ЗМІ».

На заході будуть представлені результати громадського проекту «Кров новин – новини крові» та проведено дискусію про те, як ефективна комунікація у тририкутнику «громада – держава – ЗМІ» може сприяти втіленню Національної стратегії розвитку служби крові.

Питання до обговорення:

  1. Больові точки служби крові: якими їх бачать пацієнти, донори, медпрацівники, представники місцевої та центральної влади?
  2. Національна стратегія служби крові: що вона несе Україні? Коли переходимо до плану дій?
  3. Яку інформацію про службу крові отримує аудиторія новин телевізійних, друкованих та онлайн-ЗМІ Кропивницького, Житомира, Львова і Харкова? Результати моніторингу ЗМІ в цифрах і оцінках медіа-експертів. Роль ЗМІ і громади в розвитку служби крові.

Учасники:

Леся Ярошенко, координатор громадського проекту «Кров новин – новини крові»

Олександр Чекмишев, доктор наук із соціальних комунікацій, викладач Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, медіа-експерт Асоціації «Спільний простір»

Юлія Новобранець, волонтер Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України»

Оксана Мулярчук, головний спеціаліст Відділу організації спеціалізованої медичної допомоги Управління медичної допомоги дорослим Медичного департаменту Міністерства охорони здоров’я України

Представники обласних центрів крові, обласних рад та держадміністрацій, журналісти регіональних ЗМІ

Організатори: Асоціація «Спільний простір», ВМГО «Асоціація молодих донорів України».

Контактна особа: Леся Ярошенко, 066 737 83 18, ukrainianmonitor@gmail.com