HOME
Проект здійснюється Асоціацією ''Спільний простір'' та Комітетом ''Рівність можливостей'' .

Головна :: Методика проекту :: e-mail


Телебачення

"ТСН" (1+1)

"ТСН. Пiдсумки" (1+1)

"Новини" (Перший національний)

"Факти" (ICTV)

"Факти з Оксаною Соколовою" (ICTV)

"Вчасно" (НТН)

"События" (ТРК "Україна")

"События недели" (ТРК "Україна")

"Подробности" (Інтер)

"Подробности недели" (Інтер)

"Час новин" (5-й канал)

"Новини" ("Сiті")

"Новини" (ТРК "Київ")

"Новини-тижневик" (ТРК "Київ")

"Вiкна-новини" (СТБ)

"Репортер" (Новий канал)

Преса

Вечірній Київ

Газета по-киевски

Газета по-українськи

Дзеркало тижня

Комсомольская правда в Украине

Сегодня

Україна молода

Факты и комментарии

Хрещатик

Інтернет

Українська правда

Корреспондент

Главред-Столица

Обоз-Кияни

Pro.UА

Обком

Радіо

Радіо Київ FM

Радіо Ера

Народне радіо

Русское радио "Україна"

Ренесанс. Бiзнес-радіо

Результати моніторингу від 19.5.2008 р.
(проглянути результати за іншу дату)


Представлення кандидатів на телебаченні

Клікніть для збільшення зображення

Клікніть для збільшення зображення

Представлення політичних блоків на телебаченні

Клікніть для збільшення зображення

Клікніть для збільшення зображення

ТРК "Київ": Леонід Черновецький вручив ключі киянам. Він вимагає від прем"єр-міністра Юлії Тимошенко підняти соціальні виплати удвічі. З ініціативи Блоку Черновецького призупинено незаконне будвництво на провулку Гордієнка. Гість студії - заступник голови КМДА, представник Блоку Черновецького Віталій Журавський. НТН "Вчасно": гість студії В.Кличко, тема розмови - підкуп виборців, зміни передвиборчих програм Блоку Кличка, корупція... НТН "Вчасно": відкриття нового центру видачі закордонних паспортів, а Ю.Луценко особисто вручив мільйонний паспорт. 1+1 "ТСН": Ю.Луценко брав участь у відкритті нового центру видачі закордонних паспортів 1+1 "ТСН": Д.Жванію можуть позбавити українського громадянства 5 канал "Час: новин": Ю.Луценко брав участь у відкритті нового центру видачі закордонних паспортів ICTV, Перший національний: зініційовані президентом заходи з профілактики правопорушень дали результати: голоси Київської політехніки намагались купити для Леоніда Черновецького, за симпатії майбутніх лікарів таким же чином бореться БЮТ, Блок Омельченка взявся забезпечувати студентів продовльчими пайками. ICTV:Олександр Турчинов доносив ініціативи БЮТ до бізнесменів. Він за продовження чесної приватизації, коли стане мером стежитиме за дотриманням законів у столиці; Віталій Кличко підписав із представниками громадських організацій меморандум щодо подалання урбаністичної кризи та захисту громадських інтересів. Він зобов’язався берегти історичний центрі і зелені насадження від забудовників, землю надавати через відкриті аукціони, а ризики забудовників страхуватимуть; Віктор Пилипишин стверджує, що необхідно переробити генеральний план розвитку міста, також пообіцяв, що не дозволить будувати на головах киян; Леонід Черновецький вручив ключі від квартир 32 багатодітним родинам. Новий канал: Віталій Кличко підписав меморандум про співпрацю з громадськими організаціями, які борються проти незаконної забудови. Віталій Кличко гарантує, що жодної новобудови не буде без згоди киян. Леонід Черновецький вручав ключі від соціальних квартир багатодітним киянам, інвалідам і тим, хто давно стоїть у черзі на житло, а також закликав президента "не відпускати" Юлію Володимиріну Тимошенко до того часу, поки вона не підніме заробітну і пенсії. Інтер: Леонід Черновецький звернувся з листом до Кабінету міністрів , в якому вимагає підняти пенсії й зарплати. За його словами лише у такий спосіб уряд зможе компенсувати втрати від подорожчання і підвищення цін на продукти. СТБ: 19-річний хлопець-агітатор із символікою Блоку Катеринчука помер від ножових поранень у машині швидкої. Чи мав злочин політичний підтекст - невідомо. СБУ констатує навколо столичних виборів спалах злочинності. Правоохоронці говорять про нечувано масовий підкуп виборців. Наводять і документальні докази і схему так звану "Вавілон", за якою накопичують голоси киян майже усі політичні сили.

Представлення кандидатів у пресі


Клікніть для збільшення зображення

Клікніть для збільшення зображення

Представлення політичних блоків у пресі


Клікніть для збільшення зображення

Клікніть для збільшення зображення

У понеділок, коли "Вечірній Київ" не виходить, друком з"явився російськомовний додаток до газети - "Вечерний Киев плюс" (позначений № 7; 19-20 травня). Передплатникам він не надсилався цього разу, однак масову роздачу випуску було організовано в агітаційних наметах Блоку Л.Черновецького. Номер присвячено, зрозуміло чинному меру та його команді, зокрема опубліковане офіційне звернення Черновецького до прем"єр-міністра з вимогою вдвічі підняти зарплатні і пенсії киянам - як коменсацію "за бездарну економічну політику Києва" і т.д. "Газета по-киевски" вміщує осяжний матеріал про зусилля Л.Черновецького та його блоку з розвитку громадського транспорту, про введення одностороннього руху, плани з будівнитцва нових станцій метро і т.д. О.Омельченко розповідає про свої успіхи як пасічника. В.Кличко обіцяє реформу київської медицини та поліпшення умов праці медпрацівників. "Комсомольская правда в Украине" публікує замовні матеріали. Л.Черновецький обіцяє революцію в транспортній сфері, О.Омельченко представляє свою команду фахівців (рубрика "Персона"), інтерв"ю з В.Кличко на тему молодіжної політики. "Сегодня" продовжує рубрику "Выбираем мэра". На чотири шпальти представлено О.Омельченка. Інформація подається збалансовано і переважно нейтрально, однак має місце як оприлюднення негативних фактів біографії, так і визнанян позитивних якостей. "Хрещатик" надалі інформує про всі кроки КМДА, діяльінсть якої ототожнюється з Л.Черновецьким. Він відкриває однобічний рух на Червоноармійській, центр для ВІЛ-інфікованих. Д Басс провів переговори з ЄБРР про інвестиції в Київ, звітує про надходження до міського бюджету. А Голубченко продовжує інспектувати будинки (Бесарабка).

Представлення кандидатів на Інтернет-медіа


Клікніть для збільшення зображення

Клікніть для збільшення зображення

Представлення політичних блоків на Інтернет-медіа


Клікніть для збільшення зображення

Клікніть для збільшення зображення

Коментар 19.05.08: Найбільш активне висвітлення тематики моніторингу - Главред та ProUa, найменше інформації - Обоз та Обком. Відчутно побільшало матеріалів стосовно діяльності НУ-НС та його керівництва (заяви, інтерв'ю - зокрема Главред та Proua). Більшістю інтернет-сайтів діяльність чинного мера та його політичної сили висвітлюються переважно в негативній тональності. Досить багато негативу також і щодо діяльності БЮТ (УП, Кореспондент, Обоз). Найменш висвітленими джерелами вибірки цього дня і, до того ж, виключно в негативній тональності були О.Омельченко, М.Катеринчук та В.Пилипишин. Подіями дня, що висвітлювались інтернет-сайтами, зокрема, були: критика діяльності уряду Л.Черновецьким та вимога до лідера БЮТ підняти заробітні плати працівникам бюджетної сфери, критика БЮТ заступником Глави Секретаріату Президента М.Ставнійчук, конфлікт між БЮТ та Блоком Литвина під час встановлення палаток на Софіївській площі, взаємні звинувачення чільників політичних сил у підкупі виборців, застосуванні "чорних" технологій. Серед авторських матеріалів, розміщених на сайтах, слід відзначити статтю "Київські вибори: шлях в нікуди" (УП, Кулеба В.), негативно забарвлену щодо діяльності чинного мера. На сайті Главред з'явилось інтерв'ю ділера НУ-НС "Юрій Луценко: Завжди прагну спільної перемоги" з критикою діяльності політичних опонентів. Іньерв'ю було також подубльовано ProUa.

Представлення кандидатів на радіо


Клікніть для збільшення зображення

Клікніть для збільшення зображення

Представлення політичних блоків на радіо


Клікніть для збільшення зображення

Клікніть для збільшення зображення

Радіо Київ FM – На початку випуску йдеться про те, що у столиці припинили ще одне незаконне будівництво (у провул. Гордієнка Печерського р-ну) за розпорядженням міського голови. Тональність нейтральна. Радіо Ера – На 11.29 повідомляється, що СБУ викрила схему підкупу виборців «Вавілон», правоохоронці готуються до «виборчого штурму»; у синхроні коментарі В. Наливайченка (називає БЮТ, Л. Черновецького, Блок Литвина, що платили студентам від 200 грн за голос), М. Ставнійчук (про тиск на ТВК з боку окремих народних депутатів). Тональність – нейтральна. Народне радіо – На 00.40 інформується, що мер Києва у «категоричній формі» висунув вимогу прем’єр-міністрові min удвічі підвищити пенсії київським пенсіонерам та зарплати столичним бюджетникам та продемонструвати реальні результати по зниженню цін у державі; цитуються слова Л. Черновецького (за «Главред столиця інфо»). Тональність нейтральна. У наступному йдеться про заяву М. Катеринчука, що від киян залежить чи потрапить Черновецький на другий термін чи ні. Тональність – нейтральна. Наприкінці випуску – про заяву В. Пилипишина не реагувати на провокації з боку невідомих осіб, які роздають безкоштовні запрошення до Цирку і пропонують звертатися за квитками до активістів блоку. Тональність – нейтральна. Русское радио – „Україна” – На початку випуску зауважується про заяву заслуженого лікаря Р. Сорочинської-Кириленко про результати проведеної експертизи харчового набору Черновецького: недоброякісні продукти, становлять загрозу здоров’ю киян – вони роздаються у великій кількості по всьому місті. Тональність повідомлення нейтральна. На 01.21 повідомляється, що мер Києва у «категоричні формі» висунув вимогу до Кабміну min удвічі підвищити розмір пенсій для київських пенсіонерів та зарплати бюджетникам і продемонструвати реальні результати по зниженню цін у державі; цитуються слова Л. Черновецького (за «Главред столиця інфо»). Тональність повідомлення нейтральна. На 02.22 вміщується заява Р. Сорочинської-Кириленко, що у випадку погіршення самопочуття людей, які спожили продукти з харчового набору Черновецького, не займатися самолікуванням, а звертатися до лікаря-інфекціоніста і відмовлятися від будь-яких продуктових наборів. Тональність нейтральна. Ренесанс. Бізнес-радіо – На 02.18 інформується про те, що у Києві, згідно зі словами чинного мера, розпочалася програма цільового будівництва соціального житла; цитуються слова Л. Черновецького (за «Главред столиця інфо»). Тональність – нейтральна. Наприкінці випуску – про намір Блоку Кличка запровадити бюджетні надбавки до зарплат працівників медичної сфери у Києві; цитуються слова В. Кличка (з кличко. org). Тональність – нейтральна.

Кандидати

Леонід Черновецький

Bіталій Кличко

Олександр Омельченко

Олександр Турчинов

Микола Катеринчук

Bіктор Пилипишин

Блоки

Блок Леоніда Черновецького

Блок Bіталія Кличка

Блок Олександра Омельченка

БЮТ

Блок Миколи Катеринчука

Блок Литвина

Блок "НУ-НС"


Support by
Eugene Tsymbalenko
© Асоціація "Спільний простір"
© Комітет "Рівність можливостей"


Украинская Баннерная Сеть